| andreea_4279 a întrebat:

Dc imi apar cosuri pe maini(mai sus de cot)?

Răspuns Câştigător
| Kodokuna a răspuns:

Pentru ca de obicei manecile iti acopera o parte din mana, iar pielea respira mai putin si se irita de la transpiratie si praf.Nu-ti fa griji, se intampla la toata lumea. Poarta maieuri cu bretele, stai la soare si se vor duce. Poti sa folosesti si creme daca vrei.

7 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru nu stiu de ce dar eu dau cu o crema si parca au mai disparut.

| Reznov a răspuns:

Este ceva natural.De exemplu mie imi apar pe spate si pe fata.Asa se intampla in adolescenta.Ca sa scapi de ele exsista creme speciale. Du-te la un dermatolog si o sa iti zica el mai multe.Eu ti-as recomanda sa nu incepi sa le storci/zgarii/rupi pentru. ca o sa iti ramana niste semne groaznice.

| bogz a răspuns:

Sunt poate de la transpiratie nu te ingrijora.

| cnaibig a răspuns:

Si eu am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza firelor de par, si eu am avut, stai linistita ca trec cu timpul

| Dudah a răspuns:

De mere.

se întâmplă!
hormonii sunt de vina, Deea!

nu te îngrijora! o sa dispară.

cați ani ai?

| vox a răspuns:

De dor, apar cosuri.Rezolvarea acestei probleme se regaseste in bratele lui "iubi" al tau, mangaiata perseverent si tandru problema ta va disparea.