| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori pe saptamana pot aplica o masca cu argila? happy

Răspuns Câştigător
| laura81 a răspuns:

O data pe saptamana este suficient, dar o poti aplica de cate ori vrei tu...nu iti face rau

3 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

O data pe saptamana. Ideal este sa o faci dupa ce te-ai demachiat, ai folosit o crema cu particule abrazive ( inlatura celulele moarte ale pielii, dar asta nu este obligatoriu), faci masca cu argila si apoi nu este corect doar sa inlaturi masca, trebuie sa aplici o crema hidratanta pentru fata.

| eu1010 a răspuns:

O poti aplica 1 -2 ori pe saptamana. depinde de ce tip de ten ai.

| NotToday a răspuns (pentru eu1010):

Mixt happy imi place cum imi curata fata dupa aplicare...