| ina_7452 a întrebat:

De ce am nevoie pentru a pune unghii false cu gel? pls

4 răspunsuri:
| no1cares a răspuns:

Se pot face numai la salon
tie tiar trebuie aparatele care le au ele acolo happy

| DarQueen a răspuns:

De mâini+degete.

| denny_2973 a răspuns:

Bineinteles ca ai nevoie de maini si degete dar intr un salon se foloseste o lampa care intareste gelul si unghiile nu se pun asa orisicum trebuie pilite foarte bine si date cu multe solutii ca sa reziste nu lipesti unghia si o dai cu gel ca nu rezolvi nimic gelul ala fara lampa aceea nu o sa se usuce niciodata

| Acreditate_Cnfpa_Profesionalnewconsult_1976 a răspuns:

Iti trebuie un curs de stilist unghii.
Uite o recomandare unde il poti face : http://www.profesionalnewconsult.ro/......ist-unghii