| MaDy_6381 a întrebat:

Am auzit ca am nevoie de un gel special pentru a-mi pune unghii false, este neaparat.

Răspuns Câştigător
| aleksuta a răspuns:

Poi la un salon ti le pune cu gel dar ti le poti pune si tu cu el daca ai lampa uv pentru uscare.Sau se mai poate folosi acasa obisnuitul super glue care ti-l da cand iti pui unghii false

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu pun unghii cu gel daca esti interesata sunt din Bucuresti.

| georgiana997 a răspuns:

Eu zic sa nu-ti pui unghii false.Eu de curand mi le-am dat jos si unghiile mele naturale sunt cat o foaie crying(((((((((