| iLovePinK a întrebat:

am o intrebare pentru fetele care stiu sa aplice unghii false.Sa imi spuneti si mie va rog ce am nevoie ca sa pot pune unghii false.Am primit o lampa UV pentru unghii false si as dori sa stiu ce mai am nevoie. dau fundita happy

2 răspunsuri:
| xeleur a răspuns:

Buna.Nu stiu sa aplic unghii false foarte bine. Dar uite un link de unde poti invata http://unghiifalse.com/ bafta fundita?

| iLovePinK explică:

Eu am nevoie sa stiu ce imi trebuie...gel sau acryl sau ce? pentru lampa uv si ce mai am nevoie pe langa gel?