| MrNuggets a întrebat:

De ce femeile cu breton sunt mai atragatoare?

11 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

E în funcție de gusturi.

| johnnny123 a răspuns:

Ai tu un studiu din care rezultă clar că "femeile cu breton sunt mai atragatoare"? Dacă ție-ți plac femeile cu breton asta nu înseamnă că este o chestie universal valabilă

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu pentru toată lumea. Fiecare are preferințele lui. Mie de exemplu îmi plac fetele cu tenul creol, in timp ce alții preferă fetele palide, blonde, fără breton, etc.

| blackann a răspuns:

Poate in viziunea ta.

| MrNuggets explică (pentru blackann):

Vrei blocaj?

| blackann a răspuns (pentru MrNuggets):

Aoleu, ce teama imi e rolling on the floor

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Mie nu mi se pare că e așa. Sunt doar gusturile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din contra, mie ca femeie, nu mi se par atrăgătoare. Nu știu cum de pot suporta ele bretonul ăla, mai ales acum, pe căldurile astea.

| Ararat a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde ce fel de breton e. Nu toate au bretonul drept si ciudat. Daca au "wispy bangs" e subtire si rasfirat, nu tine caldura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ararat):

"Wispy bangs" imi place si mie. Ma refeream exact la acelea cu bretonul drept si des.

| 4evergentleman a răspuns:

Au cod de bare de aia