| aaa10 a întrebat:

Intrebare oentru barbati.Ce parere aveti de femeile elegante adica ele sunt mai atragatoare?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tendinta acelor femei este sa atraga... banul. Adica barbatii cu stare materiala cat mai buna.
Imbracamintea eleganta este semnul nivelului de pretentie inalta fata de cei din jur.
De multe ori, acele persoane nici nu cunosc lumea "de jos", se simt in "high society", si nici nu stiu ce inseamna sa traiesti din plin, printre oamenii de rand. In afara de receptii, shoping si interviuri /barfe (mondene) nu prea au alta distractie.

Dar na, vorba bunicului: "Noaptea toate vacile suntnegre".
Daca sunt imbracate elegant, nu inseamna ca in pat sau cu copii sunt mai bune decat femeile "de rand".
Dimpotriva.

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bineinteles ca da sunt mai atrăgătoare femeile elegante, si pe tocuri decît femeile care se imbraca in blugi si teniși.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă este elegantă peste un corp atrăgător am părere. Dacă nu, să se ducă la prezentarea modei, să nu vină la mine, să își dea ăia cu părerea.

| Frank51 a răspuns:

Te referi la femeile care se imbraca elegant?

Unele stiu sa se imbrace, altele nu, la unele le sta bine in anumite tinute iar la altele nu. Deci depinde strict de perioada, tinuta, corpul ei, culori, etc. La fel si cu perceptiile, unii o pot percepe ca atragatoare, altii nu, exista putine femei care aduna aceleasi pareri.

| Sofer a răspuns:

Bune pentru sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca au si caracter daca sunt flegmatice nu, cel putin pentru mine pentru altii poate da.
Dar daca as avea o iubita mi-ar placea sa fie eleganta da si cu bun simt. dar mai mult cu bun simt decat eleganta asta inseamna pentru mine o femeie atractiva

| Florin9Florin9 a răspuns:

Da, dar în opinia mea unele exagerează în dorința de a fi perfecte sau cât mai la modă.

No hate

Răspuns utilizator avertizat