| KindaWeirdo a întrebat:

De ce fetele cu parul lins il vor cret si cele crete vor sa il aiba lins?

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Scurt si la subiect: pentru ca femeile sunt nehotarate si mereu vor sa aiba ce are si cealalta

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Oamenii isi doresc lucrurile pe care nu le au sau nu le pot avea. E valabil si pentru alte chestiuni in afara de par.

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Cum a spus si fuzzer, femeile/fetele îşi doresc întootdeauna ceea ce nu pot avea. Dacă ai părul drept, îl vrei creţ. Dacă îl ai creţ, îl vrei drept şi tot aşa. Niciodată nu primim ce vrem!

Pa paa.

| LoriLoL a răspuns:

Se spune par drept.de lins, linge vaca.

| marinaa9 a răspuns:

Pentru ca niciodata nu suntem multumite cu ceea ce avem.

| RobertFHC a răspuns:

Fetele vor ceva ce nu pot avea laughing sper ca ai inteles.
Si nu numai din motivul asta, probabil vor ceva nou/s-au plictisit de actuala coafura.

| Rapking a răspuns:

Deoarece persoanele care au parul cret sunt satule de ingrijit si de periat si pieptanat parul (persoanele care au parul cret au un cosmar dimineata cand vine vorba de periat sau pieptanat asta din proprie experienta) iar cele cu parul lins sau sarut de acelasi stil asa ca vor ceva nou dar habar nu au cat de greu e sa ingrijesti parul cret