| dancapitan a întrebat:

De ce noua baietilor daca avem parul putin mai lung la scoala profii ne tot atrag atentia si pe fete le lasa in pace? lor de ce nu le zic sa-si prinda parul daca-i lung?

5 răspunsuri:
| Punct_9691 a răspuns:

Pentru ca daca ati avea si voi parul` lung ati arata ca fetelerolling on the floor
P. S:Noua(fetele) ne spune doamna de matematica sa ne prindem parul`laughing

| matrixismyname a răspuns:

Pentru ca profii sunt prea batrani si probabil lor nu le mai creste parul', gandire de comunisti "fetele cu parul lung/codite, baietii cu freza de puscarie"

Plus de asta fetele cu parul foarte scurt arata weird.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesori comunisti...sunt putini baieti care au parul lung si de asta li se pare mai ciudat."ca nu vad in fiecare zi, la fiecare ora baieti cu parul lungutz"... dar nici fetele nu sunt lasate in pace! stai linistit. le cere sa poarte coronita, bentitza ceva sa nu le intre parul in ochi, cica pentru a avea fruntea libera ca asa e frumos(asa imi zicea prof de mate in giumnaziu)eu nu am nimic impotriva baietilor cu parul lung. din contra chiar imi plac.:-Xpacat ca sunt putini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdap cam are dreptate noua doriga ne-a zis ca daca avem parul lung pe spate orice copil ni-l taie scurt

| sk8terkid12 a răspuns:

Dar ei au uitat cum aveau parul in ani 80?