| Aleexaandra a întrebat:

Cum atrag atentia baietilor? (:

Răspuns Câştigător
| ionutarges a răspuns:

Eu sunt baiat si pe mine ma lasa indiferent fetele care au o atitudiine atat de rece precum iti sugereaza Andarock sa o ai.Nu inteleg de ce crede ea ca asa trebuie sa fii cu un baiat.E total opusul la ce inseamna a atrage atentia unui baiat.Pai daca nu te uiti la mine inseamna ca esti dezinteresata de mine, la o adica poate nu dai 2 lei pe cine sunt eu. Daca nu razi la glumele mele,fiindca sunt slabe sau fiindca observi ca incerc sa-ti atrag atentia,atunci inseamna ca n-ai nici un respect fata de mine, si macar din politete tot ai putea sa zambesti macar sa nu ma faci sa ma simt prost si inferior unei asemenea persoane perfecte ca tine.Iar daca nu-i acorzi atentie unui baiat, daca acesta e intreg la cap nu va dori in nici un caz sa fie sclavul tau si sa-ti cerseasca mila si atentie.Concluzia e : fii draguta,fii zambitoare, nu vorbi urat caci unei fete nu-i sta bine deloc asa, si fii si un pic isteata incat sa nu sari prea repede in gatul baietilor dar nici sa nu Ii lasi sa astepte prea mult.Ai grija de tine!

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Prin frumusetea ta, prin calitatile tale, prin mirosul parfumului tau etc.

Sfaturi pentru a atrage baieti:

Niciodata sa nu te uiti la ei. Niciodata sa nu razi la glumele lor si niciodata sa nu le dai atentie.

| Vizitiul a răspuns:

Treaba asta depinde si de baieti. Unii vor sa fie atrasi de caracterul fetelor, iar altii de aspectul lor fizic. Hai sa-ti vand un pont...Ca sa atragi atentia tuturor baietilor, dai textila jos, te inarmezi cu o carte a filosofului Kant (cu cartea la vedere, aflandu-te intr-o lectura profunda), si iesi pe strada. Este ca-s dat dracului?

| ionica56 a răspuns:

Prin personalitate.
Baiteilor le plac fetele tupeiste[nu in sensul rau] increzatoare si stapane pe sine.
Bn se uita si la forme, atitudine, gandire si fizic.

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Cu un decolteu o sa i dai pe spate la mine ar merge smug.

| SarmalutaPuternica a răspuns (pentru zzzzzzz1111):

Da ba cu decolteu ca ugeru vacii"))laughinglaughingasa-i ai dreptatehappy