| anonim_4396 a întrebat:

De ce s-ar imbraca o fata foarte frumoasa in negru la o petrecere?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

De placere, probabil e rockerita si vrea sa iasa cat mai mult in evidenta, doar nu o tine doliuhappy

4 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Nu culoarea neagra e importanta ci mai degraba obiectul vestimentar pe care il poarta:*.
-o rochie neagra,eleganta atrage prin simplitate si o pune in valoarehappy
-daca este genul mai rock,s-a gandit ca nu vrea sa fie ca toti ceilalti iar la petrecere se poate imbraca in negru
-blugi negrii si un tricou negru este putin cam sobru pentru o petrecere da' poate asta a gasit si fata in dulaphee hee
In orice caz, probabil considera ca este foarte frumoasa si nu trebuie sa iasa in evidenta prin vestimentatie, ci prin aspectul ei fizichappy
-

| oannna3 a răspuns:

De ce nu? Culoarea neagra nu denota doar eleganta, ci si simplitate. Simplu, dar de efect! happy

| AnaMaria1453 a răspuns:

Poate vrea sa fie in centrul atentiei, poate ii place aceasta culoare, sau poate pentru ca ii plac acele haine sau nu are altceva mai potrivitbig grin

| Bizantino a răspuns:

Deoarece rochia aceea poate sa fie senzuala, frumoasa, sa arate frumuseta trupului, sa iasa in evidenta si sa traga toate privirilewinking funda happy