| SângeDeAnonim a întrebat:

De ce toate tricourile mele albe se fac galbene catre negru dupa o singura purtare? E de la deodorant? Sugestii in legatura cu ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Da, de la deodorant. Ia din ala invisible for black and white. Eu am asa de la Nivea si de la Dove si cu ambele ma inteleg ok, in sensul ca n-am problema asta.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai cum le speli? Daca le speli cu haine colorate, e posibil de aia. De la deodorant se faceau pete subrat sau zona aia, nu se ingalbenea tot tricoul

| SângeDeAnonim explică (pentru Adry05):

M-am exprimat complet gresit, da ..doar la subrat, deci edin cauza deodorantului

| Adry05 a răspuns (pentru SângeDeAnonim):

Da, de la deodorant. Ia din ala invisible for black and white. Eu am asa de la Nivea si de la Dove si cu ambele ma inteleg ok, in sensul ca n-am problema asta.

| Alexandru250201 a răspuns:

Probabil s-a decolorat de la detergentul pe care il folosesti

| suntserios a răspuns (pentru Alexandru250201):

Oare cum sa se decoloreze albul?

| Cel_Celina_1999 a răspuns:

Poate sa fie de la detergentul pe care il folosesti si la cate grade il speli. Eventual daca il lasi afara (in soare) prea mult timp se face galben.

| HappyBoy000 a răspuns:

Deotorantul pe care il folosesti este devina