| CiocolataCuPiper a întrebat:

Funda - m-am saturat de petele galbene de la gamasiile albe pentru scoala " ce deodorant as putea folosi pentru a nu se ingalbeni? "... " de pe camasile deja ingalbenite se mai duce? cu ce / cum? "

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Alege la mașina de spălat programul pentru 2 ore, așa va putea îndepărta petele galbene. Pe pete poți pune Vanish, citește și eticheta.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nivea black and withe.nu lasa pete galbene sau albe. sper ca te-am ajutat

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

White,scuze am gresit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
În general petele galbene la cămăşile albe se fac de la combinaţia de transpiraţie şi deodorant, poţi pune vanish direct pe pată şi în maşina de spălat sau un detergent cu bicarbonat, încă ceva schimbă deodorantul cu unul cu pudră de bumbac sau ceva asemănător.
Te pup!

| foreveryou a răspuns:

Incearca dove invisiblewinking eu folosesc si e foarte bun ca sa le scoti de pe camasi hmmm inerca clor happy