| Remus95 a întrebat:

De ceva vreme ma tot bate gandul sa ma tund ca baiatu din imagine. http://servitivarog.protv.ro/stiri/liviu-varciu-are-tale nt-vezi-cum-canta-informer-video.html
Problema este ca nu stiu cum sa ii spun frizerului sa ma tunda, cu poza imi e rusine sa ma duc.
Bretonul vreau sa stea in forma aia mereu nu sa il dau cu gel.
Si nu ma luati cu din astea ca ala vrei sa te tunzi, imi place doar tunsoare lui.

3 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Not Found.
Mai pune poza o data. tongue

| irocku a răspuns:

Daca vrei sa te tunzi asa eu zic sa lasi rusinea de o parte sau papa

| Remus95 explică:

Http://servitivarog.protv.ro/stiri/liviu-varciu-are-tale nt-vezi-cum-canta-informer-video.html