| loganar a întrebat:

De ceva vreme ma tot bate gandul sa ma tund ca baiatu din imagine. http://servitivarog.protv.ro/......video.html

Problema este ca nu stiu cum sa ii spun frizerului sa ma tunda, cu poza imi e rusine sa ma duc :d.

Bretonul vreau sa stea in forma aia mereu nu sa il dau cu gel (gen funky)

Ce parere aveti de frizura?

1 răspuns:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Fizura lui liviu varciu?
serios atata poti?
rolling on the floor
pai daca tie iti place i spui frizeerului domne tundema ca liviu varciu si eventual ia si poza cu tine bag-o in buzunar dar cred ca il stie si frizeru ce dumnzeu=]]
fara nici o rusine ce pana la urma tu dai banu ala e obligat sa te tunda cum vrei tu
bafta happy