| loganar a întrebat:

De ceva vreme ma tot bate gandu sa imi fac coafura baitului din imagine : http://servitivarog.protv.ro/......video.html

Problema este ca nu stiu ce sa ii zic frizerului, cum sa ma tunda. Imi e rusine sa ma duc cu poza.

vreau ca parul sa stea asa intr-o parte ne coafat fara sa ii dau cu nimic.

Ce parere aveti despre frizura asta?

Răspuns Câştigător
| Ellysssey a răspuns:

Eu zic ca,atunci cand te duci la frizer,sa incerci sa ii explici cat mai bine, si daca nu pricepe, sa intrebi daca are un catalog cu frizuri pentru barbati.Vezi daca reusesti, daca nu mai bine te duci cu poza acolo decat sa inteleaga prost frizeru si sa-ti cioparteasca parul'. poti sa te duci undeva unde nu te vei mai duce ca sa nu te simti rusinat.la urma urmei nu o sa-l mai vezi pe frizeru ala. funda?

2 răspunsuri:
| looolliika a răspuns:

E mijo ș)

| havin_5774 a răspuns:

Pai ii poti spune ca ai dori sa fi tuns asa ca si in poza si daca ti-ar recomanda acea freza si vezi ce zice.