| ℓαℓу1999 a întrebat:

De craciun, la noi la clasa, trebuie sa luam colegilor trasi la sorti cate un cadou.Eu am tras o colega super de treaba, sesibila dar si foarte frumoasa. Aveti idee ce cadou as putea sa-i iau?[apropo:clasa a 6-a]!

Funda+Vot
Multumesc mult de tot!

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Si noi facem. happy Pai ai putea sa ii iei o bluza draguta, sau o esarfa, un parfum, o caciula draguta... sau daca este aranjata si ii place sa se macheze ii poti lua o trusa de machiaj. happy Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

O figurina de ciocolata, un pix dragut sau poate sunt bune ideile de aici http://crownfashion1.blogspot.com/......ori-1.html

| Lylia a răspuns:

Si noi facem asta la noi in clasa. Eu ma gandesc ca ai putea sa ii cumperi un fular sau o perche de manusi, asa, mai in trend. Sper sa te fi ajutat!

| sylarz a răspuns:

O suzeta sau un prezervativ :d

| Saulea a răspuns:

Buna! Pai eu iti recomand sai ei un fular, o bluza, Sau mai bine un ursulet