| MineTugay a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de pantaloni scurti de trening si sunt puntin largi ( nu in talie, pe picior) este in regula sa-i port asa?

Răspuns Câştigător
| BlueEBirdD a răspuns:

Da, atata vreme cât ție îți place cum îți vin! Nu te lăsa influențată de părerea altora! Succes!

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Atat timp cat te simti bine in ei, nu ti se pare tie ca iti vin aiure acand te uiti in oglinda si nu cad de pe tine, da, e ok sa ii porti.

| R0R0 a răspuns:

Daca tu te simti bine, e ok.

| Tinna666 a răspuns:

Daca nu te simti bine in ei ii pori duce la o croitorie sa ii stramtezi..nu cred ca iti va lua mai mult de 5-10 lei..eu majoritatea hainelor mi le modific happy

| Tinna666 a răspuns:

Daca nu te simti bine in ei ii poti duce la o croitorie sa ii stramtezi..nu cred ca iti va lua mai mult de 5-10 lei..eu majoritatea hainelor mi le modific happy

| Deliadelias a răspuns:

Da, mai ales ca sunt si de trening.

| LaurNebunu a răspuns:

E Mine Tungay si tu stii daca e bine nu i simti?