| andrei12233 a întrebat:

De curand o prietena m-a chemat la un majorat si nu stiu cum sa ma imbrac. am 16 ani, sunt baiat si astept sa aud ideile voastre!
M-am' gândit la o pereche de blugi cu turul lăsat ...si o Camasa si pe dedesupt un tricou alb ...si o geaca ..si in picioare ' o pereche de bocanci .....astept părerile voastre.

Răspuns Câştigător
| CristinaCriss1611 a răspuns:

Merge si o pereche de blugi cu turul lasat, dar incearca sa nu-ti mai iei tricou pe sub camasa si sa o lasi putin deschisa (mai sus putin de piept) si in picioare daca porti bocanci, incearca sa fie negri sa crem/maro. Asa ti-ar sta mult mai bine happy
Fetelor li se par mai ''sexy'' baieti cu camasa putin descheiata. Crede-ma, tuturor o sa le placa :*

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Misto blugii aia, e ca si cum te-ai fi c...t pe tine!

| PedoBarbie a răspuns:

Nu lua blugi cu tur lăsat.

| Rakanishuu a răspuns:

Nici vorba sa-ti iei blugi cu turul lasat!
Mai bine ia-ti niste blugi normali sau pantaloni de stofa sau niste pantaloni normali, diverse culori. La ei poti adauga o camasa in culori neutre si niste bocanci negri sau maro.
Pe deasupra nu conteaza ce iti iei, ca oricum nu vei sta imbracat la local sau in casa, sau unde isi face majoratul.

| chioscuta a răspuns:

Camasa,pantaloni normalu nu cu tur.Blugi sau pantaloni orice fel de pantaloni, acum nu chiar de trening happy

| andrei12233 explică:

Dar'nu e tur foarte lăsat :3

| andrei12233 explică:

Dar'nu e turul foarte lăsat :3

| Mely134 a răspuns:

Eu spun ca mai bine ti-ai lua blugi normali cu cămașă, si la gât un papion, pentru ca asa ar veni si formal dar si casual. In picioare iti poti lasa bocancii sau ai putea sa-ti ei o pereche de teniși.