| Difference a întrebat:

Salut.
Trebuie sa merg la un majorat peste 3 saptamani.
Idei cum sa ma imbrac? Oscilez intre pantaloni + tricou, blugi + tricou sau pantaloni + camasa. In picioare nu prea conteaza ce iau pentru ca face majoratu' acasa, asa ca ne vom descalta.
Dati-mi si ceva poze daca aveti vreo idee si sa nu uit, sunt baiat.

12 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Poi daca ai avea niste blugi/pantaloni cstum Slim fit ar merge bine cu o camasa sau un tricou alb pe corp cu o geaca de piele... Parerea mea, distractie placuta!
*-*

| ComatoseWine a răspuns:

Clar blugi si camasa.Camasa e altceva, nu tricou gen asa stau si prin casa.Sau tricou cu sacou.

| TheAce a răspuns:

Pantaloni+camasa (Daca ai si cravata atunci si mai bine) iar daca iti iei si un sacou.e perfect. Poti sa porti atat pantofi cat si conversi. Mult succes si distractie faina!

| Eeu a răspuns:

Ca sa combini cele doua stiluri, ai putea sa iti iei o pereche de blugi, un tricou, nu chiar de strada si un sacou pe deasupra. Asa ar arata destul de dragut, parerea mea.

| oOSaritaOo a răspuns:

Pantaloni+tricou. Eşti băiat, nu?

| CrazyPittica a răspuns:

Blugi si o camasa draguta in carouri, un ceas frumos, un parfum dragut si gata!

| ayosmdk a răspuns:

O pereche de blugi, o camasa ( in carouri sau cum iti place ) si o vestuta pe deasupra happy

| Riderx1 a răspuns:

Blugi+camasa cu patratele sau linii

| 000M1ha3la a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
Ceva de genul.Este o tinuta casual potrivita pentru asa ceva. Oricare combinatie dinre ele va fi super

| fazalunga a răspuns:

Doamne.....cum sa intrebi pe internet cum sa te imbraci?

| Difference explică (pentru fazalunga):

Foarte simplu, am dat la publica intrebarea si am cerut parerea unor oameni pe care nu-i cunosc in speranta ca nu voi da de unul in genul tau, care probabil orice intrebare as fi pus eu sau altcineva ar fi comentat aiurea si fara rost.
Alte intrebari?

| Aaanoniiiima a răspuns:

Dar blugi + camasa de ce nu incerci? (daca ar fi o camasa in patratele happy )