| 0ctavel a întrebat:

De curand un prieten m-a chemat la un majorat si nu stiu cum sa ma imbrac. am 14 ani, sunt baiat si astept sa aud ideile voastre big grin

Răspuns Câştigător
| BlueVik a răspuns:

Nu te gandi ca mergi la nunta.Un blug simlu,fara taieturi si impopotonari din astea,o camasa sport eleganta,pantofi la fel sport elegant, un ceas la mana daca vrei, freza facuta si esti gata. big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gfy a răspuns:

Cu haine... cum iti place. Daca iti zic sa-ti iei o fusta, iti iei? Bafta la majorat.

| Giuvaer a răspuns:

Niste blugi elegati + un tricou + o camasa ceva.