| sticks16 a întrebat:

De la ce magazine ziceti sa-mi iau rochia de banchet?

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu conteaza magazinul, ci rochia.cand o gasesti cumpar`o. poti cauta si online pe bonprix.ro marcador.ro

| Messyhair a răspuns:

Zara
http://www.zara.com/......52/Dresses
H&M
http://www.hm.com/ro/subdepartment/LADIES?Nr=4294960607
Au si site-uri online.Te poti uita ca sa vezi ce haine au.

| Lorenna a răspuns:

Secondlaughing)

| OanaVlad a răspuns:

De la un magazin care-ti place tongue de exemplu la mall sunt magazine cu rochii

| JustSimple a răspuns:

Bonprix.ro online si vine in cateva zile.acolo sunt multe rochii frumoase pentru toate ocaziile.si pentru fete dar si pentru baieti.

| Hariboo a răspuns:

Nu trebuie sa iti iei de la un anume magazin si sa fie de cea mai buna firma sau cea mai cautata happy trebuie sa te duci pe la magazine si o sa vezi niste modele de rochii superbe eu una nu iti recomand sa iti iei de pe net pentru ca nu tot timpul se potrivesc masuriile eu am fost prin multe magazine si prin mall dar nu mi'or placut modelele depinde de gusturiile fiecaruia eu iti urez bafta in cautarea rochitei perfecte kiss

| paffyxfairy a răspuns:

Daca vrei de pe internet, iti recomand StarShiners. ro, daca vrei dn magazine din orasul tau, cel mai cool este Elegance. Fundita puppy dog eyes
?

Eu mi-am luat rochie de banchet de la Motivi happy. Sunt foarte dragute acolo, de abia m-am putut hotara. Pana sa imi aleg una am probat vreo 7 numai din acelasi magazin. Acolo gasesti pentru orice stil. Sper ca te-am ajutathappy

| Vivi_4677 a răspuns:

Hmmm...in city parck daca ai asa ceva in oras, sau dorally mall, Sau din centrele Mari comerciale.

| Francesca_9612 a răspuns:

Depinde cum vrei sa fie rochia, si eu am banchetu anul asta love struck si mi-am ales o rochie de la un magazin de pe Lipscani love struck Dar daca o vrei simpla... poti gasi modele frumoase in Bershka love struck sau in Zara love struck Succes :*

| Undefined a răspuns:

Poi acum depinde si de buzunarul tau. sper ca intelegi la ce ma refer:d

| Undefined a răspuns:

Acum depinde si de buzunarul tau. sper ca intelegi la ce ma refer:d

| Undefined a răspuns:

Pai acum depinde si de buzunarul tau. sper ca intelegi la ce ma refer:d