| euanonim16 a întrebat:

Cum imi pot gasi rochia perfecta pentru banchet?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

E greu, dar cel mai bine mergi in magazine. Daca nu, e o posibilitate si online:

www.misspretty.ro
www.etinar.ro
www.fashionup.ro

O sa fii frumoasa :)

| Tweetymrrr a răspuns:

Cu multă răbdare.Colinzi toate mall'urile din apropiere şi magazinele cu articole vestimentare mai elegante, îţi întrebi amicele care deja au făcut banchetul de unde şi'au ales ele rochiile de abia mai primeşti şi tu un sfat, ceva.
Multă baftă!

| AnaMariaRo a răspuns:

Cautand... pe net ai cele mai multe variante. pe langa propunerile celorlalti poti incerca si pe www.modanet.ro

| andypandy_2709 a răspuns:

Pai sa vedemm.intri in mai multe magazine de haine, sau cauti pe net si rocha care iti place cel mai mult, si la magazin poate chiar ai incercat-o si te simti bine in ea ia-o si gata.stii ca nu e ineaparat sa mergi in rochie poti sa-ti iei si fusta si un tricou, sau etc. funda? vot? vezi si u in ce te simti mai bine

| iza4ever a răspuns:

Pai du-te prin mai multe magazine de imbracaminte uitate la mai multe, alegeti modelul care iti place, ai grija sa se potriveasca si cu pantofi si alegea o culoare care sa te avantajeze dar sa iti si placatongue dar cel mai important e sa te simti tu bine in ce esti imbracata.