| euanonim16 a întrebat:

laughing Cum imi pot gasi rochia perfecta pentru banchet?

10 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Cutreierand toate magazinele si alegand ceea ce ti se pare deosebit, nu?

| Andre_7309 a răspuns:

Cautand-o!

| KingJulien a răspuns:

Poti comanda de pe internet (quelle e o solutie) sau sa te inspiri de la celebritati, daca vrei sa fii mai speciala ca celelalte fetehappy

| BlackPuma a răspuns:

Cauta pe google sau prin magazine, trebuie sa fie o rochie care sa te caracterizeze si sa te simti si tu bine in ea.Succes! Sa te distrezi!

| Alissonn14 a răspuns:

Pai poti sa te duci intr-o zii prin mai multe magazine si probezi mai multe rochii, si care iti place ti-o cumperi happy. Poti proba si rochii scurte si rochii mai lungi ca sa vezi care te avantajaza.

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Uite-te la modeluri si afla daca va mai avea o alta tipa una ca a ta

| Dane_6636 a răspuns:

Asta da laughing

| allix a răspuns:

Cautand prin multe magazineee...laughing