| Mikasa a întrebat:

Poti deveni reprezentant Avon la orice varsta?

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Doar de la 14 ani (când ai buletin). Dar poate să se înscrie mama ta şi să vinzi tu.

| Vichtory a răspuns:

Da, doar ca trebuie sa ai idee de a lucra cu jurnalul si sa ai cunoscuti si sa comande din el. Sau poti sa te duci prin oras la magazine... sa intrebi daca nu au nevoie, plus la asta daca esti ff mic, nu prea o sa ai comenzi.
bafta. funda?

| JadeMallow a răspuns:

Da.Am o colega care este reprezentant Avon.[Cls a6a]

| FyTzE a răspuns:

Nu doar dupa 18 ani! dar poti sa inscri pe altcineva si sa fi tu reprezentantul(mama, sora, matusa...

| Eliiza a răspuns:

Nu poti deveni la orice varsta, am fost si eu, in clasa a 6-a... poti sa te ocupi, dar in scris mama ta va aparea, aica trebuie sa dai copia de buletin a mamei tale! Eu nu mai sunt reprezentant Avon, nici nu voi mai fi, mult mai bine daca esti reprezentant Oriflame, eu sunt acum, se procedeaza la fel, dar se castiga mult mai bine, mult mai bune produsele, si o calitate ridicata farta de Avon! Sper ca te-am ajutat! Funda? love struck