| Mov10 a întrebat:

De la ce varsta poti deveni reprezentant avon?

4 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. varsta minima pentru a te incrie la avon este de 18 ani.
daca vrei sa devii reprezentant, te pot ajuta eu cu 2 ifrme de cosmetice la car enu exista limita de varsta.id-ul meu este: ema_brumareanu@yahoo.com

| bubuletsdulshe a răspuns:

Poti devenii reprezentant la avon cam de la varsta de 14 aniwinking adica...te inscrii cu numele parintilor, deoarece, trebuie sa fi majora...deci practic, pui numele parintilorlaughing
Fundita?batting eyelashespls

| MoNoPo a răspuns:

Pai sora mea a fost de la 15 ani.Dar acum este la oriflame.

| Portasa_Georgiana_1991 a răspuns:

Hey,daca vrei sa devii reprezentant la AVON.pot sa te ajut...ai parte de un venit suplimentar si ajutor din partea mea.ast sa ma contactezi http://www.facebook.com/gskumpi.pentru mai multe detalii sau georgiana_4_all2007@yahoo.com