| miha2013 a întrebat:

Ce parere aveti despre "Cetona de zmeura"? A folosit cineva? Da rezultate? daca nu ce metode de slabit (cu rezultate) ati folosit? dau fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Din câte știu eu e un produs de slăbit, ca orice alt produs asemănător nu slăbești peste noapte fără sport și un regim alimentar.
Mai bine ai face sport, și ai avea mese fixe la 8 13 19 happy
Mult Succes!

| Silvy99 a răspuns:

Uite ce iti recomand, tu poti sa mananci, si sa bei orice iti doresti, insa nu te va ajuta cu nimic, conform organismului, tu trebuie sa faci sport si sa mananci sanatos happy Dar obligatoriul si sportul, ca tu degeaba renunti la mancare, daca nu faci sport ca intr-adevar vei slabi, inasa daca corpul tau nu e miscat, sa stii ca se va lasa pielea, si va avea aspect oribil. happy