| littlegirl1156 a întrebat:

De la pantalonii cu talia joasa mi s-a format solduri si burtica cu celulita! Dati-mi va rog niste sfaturi cum as putea scapa de ele!
P.S.De 2 saptramini fac exercitii pentru abdomen, dar nu-mi ajuta deloc!

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ce treaba au pantalonii cu celulita?
Daca te-ai ingrasat, nu e vina hainelor.
Cat despre burtica, bea cat mai multa apa, fa sport si renunta la paine.

Take care.

| littlegirl1156 explică (pentru h3r):

"Cat despre burtica, bea cat mai multa apa, fa sport si renunta la paine."....asta e o alta problema...apa nu prea beau(numai ceai dimineata), iar fara piine nu pot sa maninc nimic

| h3r a răspuns (pentru littlegirl1156):

Bun, e un inceput si cu ceaiul.
Cat mai multe lichide, inclusiv apa. Iti poti lua cu tine la scoala.

O sa reusesti.

| Q69 a răspuns:

Asa... da vina pe pantaloni laughing
poate nu ai facut miscare ai stat doar la tv si calculator si in timpul acela ai mai si rontait una alta
treci la alergat daca chiar te deranjeaza..de abdomene o sa te plictisesti repede