| rebekuta2000 a întrebat:

De luni incolo e,, Scoala Altfel", iar noi nu mergem cu unifoma.As vrea sa iau o fusta, dar nu stiu cu ce sa o asortez. As vrea sa fie cu totul altfel laughingAveti niste idei, link-uri? Mersi mult, anticipat.

Răspuns Câştigător
| DeliaJ a răspuns:

Https://ro.pinterest.com/pin/127578601921627874/

https://ro.pinterest.com/pin/127578601921729645/

Fusa se poate asorta cu orice. Depinde si de culoare sau model. Da-mi mai multe detalii.

5 răspunsuri:
| iulianaandreeafrumusica a răspuns:

Eu iti propun un o bluza alba si o geaca de blugi funda

| rebekuta2000 explică (pentru iulianaandreeafrumusica):

Astept mai multe raspunsuri, si o idee draguta, mersi! :* happy

| iulianaandreeafrumusica a răspuns:

Eu iti propun un o bluza alba si o geaca de blugi funda?

| Anonim45puncsidelacapat a răspuns:

Cu o bluza alba sau o camasa alba, dar de fete sa nu te faci de ras...

| rebekuta2000 explică (pentru Anonim45puncsidelacapat):

Cred ca pot sa fac diferenta, totusi laughing