| beatrysica2001 a întrebat:

De mult timp caut un baiat pe Nume Razvan are vreo 9-8 ani nu stiu sigur, mama lui e avocata, are un bichon pe nume Ben, locuieste in Braila, daca stiti dati-mi adrs. de e-mail sau nr de tel. funda sigur si pentru ceilalti vot plz

4 răspunsuri:
| FunnyMoment a răspuns:

Razvan_smecherul2010,il cunosclaughing.
0756115922-numarul de telefonsmug. Vezi ca nu raspunde dimineata pana la ora 10.>big grin

| FunnyMoment a răspuns:

Da mai, seriosbig grin.E coleg cu verisorul meu.

| beatrysica2001 explică:

Da?

| beatrysica2001 explică:

Asteapta sa vad daca rasp la mess si la tel ca alfel nu-ti dau funda aa si joaca fotbal ii place? si daca sti cu ce echipa tine?