| beatrysica2001 a întrebat:

Este un baiat pe care nu l-am mai vazut de mult din vara. si imi e dor de el il cheama Razvan si vreau sa-l vad ca nu l-am mai vazut un nr de tel sau id-ul daca puteti e din braila si are un bichon maica-sa e avocata atat pot sa spun vine mereu in parcul monument si joaca football si il plac...help!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o gramada de tipi care vin prin Monument si joaca fotbal.De unde sa-l cunoastem pe Razvan-asta? Dupa bichon?laughing.Si ca maica'sa e avocata n-are nici o importanta ca doar nu vine cu el prin monument cu o pancarda "Sunt mama lui Razvan si sunt avocata!"laughing.Pe bune acum, exemplele tale n-au nici o noima.Ca si raspunsul meu pe care ti l-am dat acumhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce faci,fată? unde-ai fost? ai tăiat porcu? sau ai fost cu richi martin pe undeva pe la munte,și ați făcut prostii?
auzi? da* chiar - el știe că "sunt o grămadă de tipi care vin prin Monument"?
și mai am ceva întrebări,(că tot mi le-ai cerut tu),dar am zis să nu te iau tare-așa din prima! abia ce-ai venit de la drum! plus că dacă ești tristă după purcelul ăla simpatic- a lu bunicu-zic - sigur n-ai chef de caterinca mea! nu?
dar bine,dacă tu mai vrei să te alinți p-aici,și să povestești de cum e iubitul tău mr. perfect...o poți face! mai am și eu prilej să te tachinez!
"deci am un iubit,și deci-da, și cum vă spuneam-deci, deci chiar vreau o chitară"!
bun! pa! mai vorbim!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' vad ca ti-a fost dor de mine, vrajitorule! Atatea intrebari pe secunda-wow! Nu stiu daca am timp sa raspund la ele, dar incerc.DECI fii atent aici: 1: fac de la foarte bine in sus.2: am fost prin tara (din pacate. Cehia e cam departe, stii).3: eu n-am taiat nici un porc ca sunt d-aia care iubeste animalele, stii tu.4big grinin pacate n-am fost cu "Richi Martin" nicaieri si n-am facut nimic...mai multe nu spun.5: normal ca stie ca "sunt o gramada de tipi care vin prin Monument"-tu unde crezi ca l-am intalnit pe "Richi"? laughing (da, ai ghicit!).Si abia astept sa vad cum "ma iei" tu tare cu alte intrebari.Asta inseamna ca ce ai facut tu acum a fost o mica joaca, nu "caterincosule"? laughing.Si in sfarsit am ajuns la ultima parte si tin sa te intreb:de ce tii tu mortis sa-ti povestesc despre iubitul meu? Ca eu nu cred ca vrei doar sa ma tachinezi...In fine, ca sa nu fiu rea-rea o sa iti spun un lucru despre el azi: (maine poate iti mai spun ceva) imi place ca face pe vampirul.Acum o sa zici ca mi "se trage" de la prea mult Twilight, dar nu e asa.Ma rog, in afara de faza cu vampirul, my mr.perfect is.perfect! Si asta pentru ca ma intelege si imi accepta toate prostiile si ma alinta (si nu ma pune sa fac pe menajera) si chestii d-astea.Bine! Sper ca te-am lamurit cu ceva si ca nu te-am lasat in plop si plopu' in aer.Si te rog, nu te mai lua de ticul meu cu "deci". DECI te rog frumos, da? Bye bye!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

„deci" ești cea mai mare mincinoasă de pe TPU - asta ca să știi cum stai! și cu ocazia asta ai aflat și motivul pentru care nu mai vreau să vorbesc cu tine pe mess! da? mincinoaso?
că mie imi spui acolo că te-a condus fotbalistu acasă, și că a vrut să te pupe la 5 minute după ce-a aflat cum te cheamă,(iar tu nu l-ai lăsat), și aici povestești despre cât e el de romantic și toate alea!
și vezi că Cehia nu numai că-i departe, dar nici nu te lasă la graniță să treci! pentru că te întreabă unde mergi! și dacă le spui că ai 17 juma*te și că te duci să vizitezi un bărbat de 38, te dă jos din autocar imediat! da? plus că riști să te "iei de moațe" cu asta-a mea, care oricum a aflat de tine, și mi-a zis că abia te-așteptă să te cunoască!
bine-dar poate vă întâlniți în RO; pentru că... pe 10 vine-n țară,iar mai apoi,d-acolo,vrea să treacă și ea la americani! te bucuri? poate te aud că faci mișto pe chestia asta! că știi ce-i la gura mea,dacă m-apucă dracii!
bine; hai să lăsăm asta; vezi că îți dau mai jos o fază din fotbal;„deci" cu niște fotbaliatori; să-mi zici și mie care-ți place mai mult,dintre ei,da?
și poate că îți mai spuneam o glumă ceva,dar nu știu ce mo*rții mă*si am în dimineața asta! mai e și ajunul Crăcinului, sau ce draq o mai fi! in fine;
da; hai că am găsit o fază tare pe net! s-ar putea să-mi revin și să bag o întrebare-ceva, mai târziu; pa.
http://www.youtube.com/watch?v=-fN49TItkdQ&feature=related

8 răspunsuri:
| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Ai gresit categoria.

| Nov a răspuns:

Esti bau, nu-ti putem da id sau numar avem decat...

| beatrysica2001 explică (pentru Nov):

Pk, macar nu mai jigni Baule!

| DeDeKiDoo a răspuns:

Mda cel mai bun indiciu este ca are bichon probabil merge cu el in geantalaughing

| beatrysica2001 explică:

A si are 9 sau 8 ani