| ღÐιαναღ a întrebat:

De obicei de unde va comandati produsele cosmetice?

Răspuns Câştigător
| Anonimusss a răspuns:

Avon sau Oriflamewinking da mai mult Avon

13 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Metropolitan uh?

| candy_2919 a răspuns:

Vrei sa devi reprezentant "Metropolitan Selection"?

Intra aici si vezi catalogul online: http://shop.metropolitans.ro/catalog_web/

Apoi intra pe site si citeste despre avantajele pe care le ai daca te inscri si daca inscri si tu la randul tau pe altcineva !

http://www.metropolitans.ro

Ai reducere de 25% ca fiind reprezentant si poti ajunge chiar si la 30% reducere!
Pentru inscriere intra pe http://shop.metropolitans.ro/......a/CM6lwS2Y apoi dai pe "Inscrie-te acum GRATUIT si poti incepe imediat sa castigi!" insa daca ai intrebari,nelamuriri sau nu sti cum sa faci comanda lasa-mi un mesaj si iti pot da mai multe detalii! Putem tine legatura si orice nelamurire ai ,ma intrebi pe id.ul de mess: madytzzu_c18.

Bafta! Eu zic ca merita !

| unefillefrançaise a răspuns:

AVON sau METROPOLITAN. Sunt niste companii foarte bune happy

| ancaid a răspuns:

Avon, oriflame; iti pot procura mai ieftin ca in catalog; id ancasimanu

| blueeyedgirl a răspuns:

De la avon ca mama e reprezentant si sunt bune dar mai am si de la oriflame sau metropolitan

| Bianca_3626 a răspuns:

De la metropolitans sunt foarte bunewinking

daca doresti sa comanzi ceva uite supermetropolitans m-a ajutat foarte multhappy

| Bianca_3626 a răspuns:

P. S: e id supermetropolitans

| virtuallove a răspuns:

Avon si Yves Rocher

| Bitzii~Bitzii a răspuns:

Magazin:-D

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Avonwinking, metropolitan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amway si Beautycycle, pentru ca le-am testat ( au garantie, daca nu-ti plac sau nu ti se potrivesc, se returneaza si-ti primesti banii inapoi), au preturile stabile iar calitatea ramine aceeasi, chiar se imbunatateste permanent.Si am beneficiat si de sfaturi de la profesionisti in ingrijirea tenului si machiaj, doar pentru ca sunt membru in clubul lor de clienti.

| Mikata a răspuns:

Mi-am comandat odata produse de pe cherryculture.com (NYX) destul de bune.In rest, imi cumpar din magazin. Avon foarte rar pentru ca nu mi se par de calitate big grin.

| dyana_4857 a răspuns:

Eu imi comand produsele cosmetice de la Avon cauta pe:www.avoncosmetic.com, sau cauta un reprezentant in orasul tau