| DrMeow a întrebat:

Voi ce va comandati de obicei cand mergeti la un restaurant? happy

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy pai in functie de buget, as comanda ceia ce nu pot sa fac acasa...cred, nu stiu, dar cred ca pofta si ideia iti vine citind meniul.

| BluX a răspuns:

Pai de obicei cand mergi la restaurant mananci ceva ce nu pot manca si acasa.nu mergi la restaurant sa mananci pizza si cartofi prajiti si snitel care le poti manca acasa.acasa poti sa mananci si clatite si papanasi si astea ia-ti si tu ceva mai special ce sti ca nu poti prepara acasa si la desert ia un tiramisu drooling

| CrazyPittica a răspuns:

Pizza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai des imi comand un gratar. Dar tu?

| TeooTeo a răspuns:

Depinde de pofte:
-pizza
-cartofi prajiti cu piept de pui/pane
-la desert clatite cu inghetata/finetti
-papanasi cu gem
-etc.

| TeooTeo a răspuns:

Depinde de pofte:
-pizza
-cartofi prajiti cu piept de pui/pane
-la desert clatite cu inghetata/finetti
-papanasi cu gem
-etc. :*

| romanaols a răspuns:

Piept de pui cu salata de varza sai snitel cu cornflakes.

| DarkSkittles a răspuns:

Pizza

| mrscry1 a răspuns:

Spagheti con ragu sint nemaipomenite daca sint facute cu rabdare