| Crs a întrebat:

De pe ce site-uri va cumparati cosmetice? Cu preturi accesibile big grin

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Lady's.ro
sau avon, oriflame.

| Andreea_5313 a răspuns:

Le cumpar din magazine sau reprezentanti ca sa fiu mai sigura.
Incerca pe www.baaria.com

| PufiCiufi a răspuns:

Eu imi cumpar de la avon sunt foarte bune si in plus sunt reprezentant si daca vrei te ajut sa iti gasesti ceva

| Atelocin a răspuns:

Nu imi cumpar de pe internet.
Sunt reprezentant Lady's si Avon si de acolo imi achizitionez produsele preferate.Preturile de la Lady's sunt extrem de accesibile iar produsele de buna calitate.Merita sa incercihappy

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Avon sunt cele mai bune si preturile sunt rezonabile
daca vrei sa vezi o brosura sau sa dai comanda intra pe www.avon-cosmetice.com sau suna-ma 0732440744
mihaela coordonator avon

| KidDo_4008 a răspuns:

Eu imi cumpar de la Avon si sunt foarte multumita de ele.
+ magazinele mele de suflet din oras big grin