| Vichi a întrebat:

De pe ce site va cumparati produse de ingrijire a tenului? Ceva de calitate? Un anticearcan, o crema hidratanta, etc.

3 răspunsuri:
| Rx5hnS a răspuns:

Mie imi plac produsele de la Clinique, si cele de la MAC
Pe cele de la Clinique le poti gasi pe mai multe siteuri, gen Notino, Sephora, Douglas sau in magazine fizice.
Pe cele de MAC insa, se gasesc doar pe siteul lor.

| lussa a răspuns:

In general, eu imi cumpar produse de la Yves Rocher. Par destul de naturale in comparatie cu alte firme si pana acum nu am intampinat nicio problema. Cred ca ai putea incerca produse de la mai multe firme si apoi sa folosesti produsul care te satisface cel mai mult, pentru ca un tip de produs nu reactioneaza la fel pentru toata lumea. Cum spuneam, alegerea mea personala e Yves Rocher, dar mai achizitionez uneori si produse de la Avon.