| criXxXtina a întrebat:

De recent am primit un mesaj pe facebook de la o fata pe care nu o cunosc, si m-a intrebat daca nu-mi doresc sa devin model, mi-a dat linkul paginii, si a zis sa las in mesaj 4 poze cu mine, numarul de telefon, si adresa, dar m-am uitat la pagina, au avut doar patru poze cu o fata, si un singur numar de telefon, fara adresa studioului sau ceva, imi cam pare facatura... Imi doresc sa fiu model dar nu am cu sa am incredere asa simplu. Pagina de pe fb se numeste Models SA, Voi cunoste-ti un site sau ceva care e sigur prin cunostinte sau chiar voi daca va ocupati cu asa ceva?

2 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Sa n-ai incredere in astea, poate fii un baiat sau o fata sau vrea doar sa te pacaleasca si sa te tepuiasca.

| Pardelian a răspuns:

Poti incearca pana in momentul cand cere bani atunci ii dai ban si o reportezi