| Doomnezeu123 a întrebat:

De unde a pornit prostia asta de moda cu blugi rupti sau zgariati?

8 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Cred ca fiecare e liber sa poarte ce vrea daca nu va plac nu cumparati, mie imi plac aia rupti ca au fante pe unde intra aer.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

De la unu care a picat urat de ii s-a rupt pantalonii, iar toata lumea a zis ca ii sta bine asa : )) de acolo laughing

| mat31new a răspuns:

Asta ma intreb si eu. e o tampenie de ****. kaka, kaka, kaka, si un pic de pipi.

| JosephStalin a răspuns:

Pai eu nu stiu de la cine a plecat, si oricum este aproape imposibil sa afli, findca daca o face o persoana face si alta persoana si tot asa si fiecare zice ca el a facut-o. Dar oricum, blugi rupti sunt misto, dupa parerea mea, blugi strmti rupti si zgariati arata mult mai bine decat cei normali.Parerea mea. Apropo, si mie imi plac la nebunie, doar de aia am, mai ales cand ai BMX, nu prea ai cum sa nu tii rupi laughing.

| mat31new a răspuns (pentru JosephStalin):

La tine sunt rupti natural, dar cineva care doar umbla pe strada mi se pare urat sa-i aiba rupti.

| JosephStalin a răspuns (pentru mat31new):

Frate, eu ma refer sa fie rupti in zona picioarelor, nu in fund laughing. Dao in Trompizdau masii de treaba, doar nu sunt retardat.

| tezeus a răspuns:

Moda asta depravata si degenerativa a pornit de la curentul punk, in America din anii 70'':!

| BlugiRupti a răspuns:

Eu cred ca sunt super cool si te face sa te simti mai "asa cum esti", reflecta un anumit tip de personalitate, si asta e mare lucru. Sunt persoane de la 10 la 60 de ani care ii porta si se simt super OK in ei!