| BelehuzCorneliaAlexandra a întrebat:

Cine stie sa-mi zica si mie de unde as putea sa dau comanda de extensii de par natural 100% cu clips? dar sa le fi incercat si voi ca sa nu am surprize..astept pareri. sfaturi

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Mi-am comandat eu de aici:
http://www.extensiinaturale.ro/

Sunt super ok. Au putine putine fire de silicon sau ce o fi, se observa prin par cateva fire albe dar le-am rupt ( sunt vreo 5-6 deci nu sunt deloc o problema).
Parul e natural, se comporta bine la spalat, de uscat le usuc natural (fara foehn. daca ma grabesc le pun pe un prosop pe calorifer :)) ).
Le-am si vopsit si inca arata extreeem de bine.
Si sunt si foarte ieftine.
Recomand!

Daca mai vrei sa ma intrebi ceva, orice, ma poti intreba.
Sper sa te ajute.

| BelehuzCorneliaAlexandra explică (pentru BruneTTe):

La cum ai vorbit tu banuiesc ca le pot coafa fara probleme...am nevoie cand voi fi mireasa in toamna..mersi

| BruneTTe a răspuns (pentru BelehuzCorneliaAlexandra):

Da,sigur le poti coafa.
Eu cum port mai mereu parul drept, nu ii prea fac nimic dar pentru banchet mi-am facut bucle si au stat de vis. Nicio problema nu mi-au facut.
Singura chestie ce nu mi-a placut deloc e ca nu prea aveau culori disponibile. Mi-am luat saten inchis, eu fiind la fel, satena, si am avut mare noroc ca am nimerit o culoare perfecta pentru parul meu. Nimeni nu observa cand am extensiile puse.

Si un alt sfat, pe care ti-l va da de altfel si tipa cu care vei vorbi pe mess inainte sa cumperi extensiile: masoara-ti parul si ia-le mereu mai lungi decat parul tau pentru ca partea de jos a extensiilor este EXTREM! de rara si va trebui taiata ca nu arata prea frumos. Asta daca le vrei pentru volum. Daca le iei fixe pentru parul tau pana tai din el nu vor mai fi suficient de lungi. Eu aveam parul de 50 de cm si mi-am luat extensii de 60 cm (parca costau 220 ron thinking ) si pana le-am tuns au fost perfecte.

Daca tu iti iei extensii pentru a avea un par mai lung, oricum le iei mai lungi deci nu-i bai.

Sper sa nu ai probleme cu ele.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat