| anca_7959 a întrebat:

De unde as putea gasi haine gen Audrey Kitching? stie cineva un site de pe care sa comand?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Emeraude a răspuns:

Pai, Audrey Kitching adopta intr-o maniera foarte buna stilul vintage, stie cum sa combine hainele astfel ca din cele vechi sa dea impresia unora noi, impecabile. Nu stiu daca exista prin toata tara, dar in Sibiu se mai gasesc targuri de haine "ciudate", de obicei acolo gasesti gen AK, sau daca vrei sa dai ceva mai multi bani, dar sa te alegi cu ceva de calitate, cauta prin magazine...chestia interesanta la vestimentatia lui Audrey e ca isi alege o bluza de aici, o fustita de acolo, o pereche de pantofi de dincolo...si face niste combinatii extraordinare... cam asta ai putea face si tu... poti combina mai multe hainute pe care le ai in sifonier si s-ar putea sa-ti iasa ceva...happy succes! ( sfat: cauta si pe google!)