| Macovei_Dana_1995 a întrebat:

De unde as putea lua o placa?

8 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Carrefour, Auchan, Altex, Emag, Real, Flanco.Le recomand pe cele de la Remington.Mult succes!

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Depinde dacă vrei să o iei dintr-un magazin fizic sau unul online + depinde de unde ești.
Lasă detalii și îți pot da un răspuns clar.
O seară plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti la Auchan, asta e 100 lei si e foarte buna.
http://images.philips.com/......-IMS-es_CO

| Kenya a răspuns:

Din magazine sau de pe net poti sa iti comanzi happy

| Kandia15 a răspuns:

De la tine din oras sau de pe net happy

| Just0a0dream a răspuns:

Din magazine unde are aparatura electro-casnica.Gasesti in magazinele gen Flanco,Altex, in Mall, dar si in Selgros, Cora, Real.Preturile de la aprox 50 de lei pana la cateva sute de lei in functie de performanta si calitatea acesteia.

| Macovei_Dana_1995 explică:

Sunt din Neamt

| Iionela23 a răspuns:

Poti sa iti iei de la Kaufland sau chiar unde se vand televizoare eu de acolo mi am luat si suma lor este 100 lei sau 200 lei