| anonim_4396 a întrebat:

De unde imi pot cumpara (Magazine Arad-Timisoara sau Online) cam orice accesorii cu fundite? In principal brose (din material textil) si agrafe, dar si posete, pantofi si bijuterii.

4 răspunsuri:
| FashionKitty a răspuns:

Www.zaysha.ro, Accessorize, Meli Melo, chiar si New Yorker si C & A. E tare sa-ti raspunzi singura la intrebari si mi-am dat seama ca uneori decat sa intrebi mai bine cauti si gasesti singura.

Răspuns utilizator avertizat
| iam2good2u a răspuns:

De la magazin. daca esti fata si nu stii asta deja, e ceva in neregula

| FashionKitty a răspuns (pentru iam2good2u):

Da sa stii ca esti DESTEAPTA DE MORI! Stiiiiiiiiiiu ca de la magazin, dar asteptam mai mult raspunsuri de site-uri oricum + ca poate unii stiu magazine ANUME unde sunt aceste lucruri.Intr-un anume mall sau mai stiu eu, intelegi?