| danaalexandra00 a întrebat:

De unde pot cumpara accesorii pentru bijuterii handmade? ma intereseaza magazine online unde pot gasi cat mai multe, dar si la preturi convenabile. Funda! Multumesc.

7 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| NikollaAccesorii a răspuns:

Va recomand magazinul de furnituri si materiale pentru creat bijuterii handmade : Nikolla Accesorii, http://www.nikolla.ro. Aici gasiti atat furnituri clasice cat si materiale inedite unicate pe piata din Romania.Va asteptam cu drag!