| MojooJoj0 a întrebat:

De unde mi-as putea cumpara dressuri sexi, porjartiere,corsete,chestii din dantela,ceva de genul asta? Am cautat in tot netu si nu am gasit nimic accesibil(costa o groaza de bani un costumas amarat din nu stiu ce material care e foarte ieftin!)Aveti vreun site, ceva unde as putea gasi ceva la preturi accesibile?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Dydy112 a răspuns:

Te sfatuiesc sa cumperi ceva din mall`uri.

| costan a răspuns:

Aici vei gasi cu siguranta tot ce cauti: http://cumpara-haine-online.com/category/lenjerie-sexy/

| IAmAFreak a răspuns:

Nu mai bine dai o fuga prin magazine?

| MojooJoj0 explică (pentru IAmAFreak):

Care magazine?laughingla mine in oras e numai jolidon care au niste preturi exagerate

| Alison95 a răspuns:

Sunt extrem de scumpe chestiile alea, cele mai ieftine cred ca sunt de 4 milioane.
cauta in malluri, magazine.

un like? sunt poze funny, poze cu animale, poze cu Derp, nu vei regreta.
http://www.facebook.com/drag.your.curser.over.here

| KiduIcs a răspuns:

De unde esti?

| LolaKiss a răspuns:

De la magazine de dama.

| FlyAway987456321 a răspuns:

Www.omniaboutique.com

Aici gasesti sute de modele de corsete elegante, chiar si corsete cu balene de otel, rochii, costume, pantaloni... :D