| Kasia a întrebat:

De unde pot cumpara online, in Romania produse Victoria's Secret (mascara; gloss etc)? Funda+Vot.

3 răspunsuri:
| psycho771 a răspuns:

Nu cred ca gasesti, sau cel putin nu de incredere. eventual aoro.ro, iar cateodata mai baga si pe fashiondays.ro promotii pentru vs. am comandat de pe ambele site-uri, iar produsele sunt sigur originale. succes in a gasi ce-ti trebuie happy

| Rιѕα a răspuns:

Dai mai jos și îți vor apărea produse. http://ro.strawberrynet.com/......ia-secret/

Cu plăcere.