| gux2 a întrebat:

De unde pot cumpara hena naturala pentru vopsirea parului in roscat?

Răspuns Câştigător
| FabuloasaRO a răspuns:

Henna naturala este, intr-adevar, metoda traditionala a femeilor din India pentru a-si vopsi parul intr-o nuanta de aramiu, avand avantajul ca nu degradeaza firul de par.
Poti gasi diferite marci de Henna (asigura-te doar ca scrie Natural Henna pe cutie) in magazinele tip Plafar, la Ki Life (in Piata Amzei) sau pe site-urile cu produse naturiste. Succes si sa ne spui cum ti-a iesit culoarea!
Raspuns oferit de http://www.fabuloasa.ro/

4 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Se gaseste in farmacii.

| Rapu a răspuns:

Din farmacie! Numa sa ai grija sa nu iti patezi hainele pentru ca nu vei mai putea scoate pata

| alecs94 a răspuns:

Gasesti la plafar si e naturala si ieftina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmacii.