| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara o minge de fitness? Cam cat costa una?

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai poti sa o cumperi de la Metro sau de la Carrfour.happyPretul este in jur de 9 lei happy

| psiholoaga a răspuns:

In Carrefour Orhideea am vazut cu 90 lei. In general, in magazinele cu articole sportive sau in hipermarketuri.

| crisS a răspuns:

Poti cauta pe net sigur sunt o multime de oferte happy am si eu una iar pe a mea am dat 25 de euro. am luat'o acum catzi'va ani big grin

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Poti sa-ti cumperi o minge pentru gimnastica si aerobic de la magazinele cu articole sportive. Costa intre 35 si 100 lei.

| naika a răspuns:

De la magazine cu articole sportive...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
De la Cora, Metro, Carrfour, etc.
Preț estimativ 40-80 ron.
Pa, pa.

| gaby_1165 a răspuns:

Minge n-am auzit?