| bianca4ever a întrebat:

De unde pot sa cumpar Tampax? Azi am inceput prima mea menstruatie si nu pot sa port un scutec(adica absorbantul).Am cautat prin toate magazinele dar nu am gasit.Sau daca imi puteti da un site de unde pot sa imi comand online!

Răspuns Câştigător
| DariaAlina a răspuns:

Atunci cumpără-ți Bella Tampo, este disponibil cu și fără aplicator, cu 4 dimensiuni în funcție de flux. happy Le găsești la farmacie.

2 răspunsuri:
| DariaAlina a răspuns:

Îți recomand ob. Este mult mai bun și îl găsești la toate farmaciile.

| bianca4ever explică (pentru DariaAlina):

Da,am cumparat ob pana la urma(adica atunci cand mi-am pierdut rabdarea) dar eu vreau neaparat ceva cu aplicator

| DariaAlina a răspuns (pentru bianca4ever):

Atunci cumpără-ți Bella Tampo, este disponibil cu și fără aplicator, cu 4 dimensiuni în funcție de flux. happy Le găsești la farmacie.