| Iubibilăă a întrebat:

De unde pot sa gasesc si eu tricouri cu "meme" adica "like a boss" sau "cereal guy"? etc

8 răspunsuri:
| laur1OOOGB a răspuns:

In H&M

| Chαяtreux a răspuns:

Letrico.ro

| Chs_Răzvan_1991 a răspuns:

Ori te duci la un magazin de personalizat, ori, daca esti din Bucuresti, se gasesc la magazine, in centrul vechi.

| Danyelutzu_Yo_1997 a răspuns:

Vezi poate gasesti La Nam Potcoave!

| Los a răspuns:

Http://www.zazzle.com/meme+gifts?vm=list

http://www.zazzle.ca/meme+gifts

Auzi da mie mi se par tare scumpe. Vezi ca este culoare acrilica pentru textile. Sunt niste tuburi de vreo 3 lei cu care poti picta pe textila( tricou in cazu asta). cumperi un tricou alb sau negru( vreo 10-15 lei) si il intinzi pe un carton ca sa stea intins tare si incepi sa pictezi cu o pensula subtire meme-ul. Sa iti faci o schita pe tricou inainte de a picta.

Tricouri din magazine nu prea o sa gasesti decat cu comanda, dar uite aici am gasit un site romanesc si nu is asa scumpe:
http://www.tshirt-factory.ro/like-a-boss-meme.html

Bafta!

| asdfghjkl25 a răspuns:

Http://www.tshirt-factory.ro/
dai comanda si mi se pare ca iti vin prin posta