| Sebi00 a întrebat:

De unde pot sa-mi cumpar niste haine awesome din bistrita? am si niste blugi rosi skinny very nice cu ce miar mergge? plzz urgent funda :X

Răspuns Câştigător
| Vio199 a răspuns:

Buna! si eu sunt din Bistritabig grin si au niste haine supper dragute si ieftine la cat de frumoase sunt, magazinul se numeste "Economic" si e vizavi de han.tongue sau daca nu cum vi de la kaufland treci strada si mergi tot in fata treci 2 strazi apoi o sa vezi in stanga ta un magazin alimentar pe care scrie mare "Maggi" de acolo o iei in stanga tot in fata, treci iar o strada si daca o sa iti ti privirea pe partea stanga o sa vezi un magazin pe nume "Evident 4 you".kiss bafta la shopping tongue

| loma a răspuns (pentru Vio199):

Hei, mi-ai putea explica putin mai detaliat unde se gaseste magazinul "Evident 4 you?