| lippy a întrebat:

As vreau si eu sa imi cumpar niste blugi skinny (negri si stramti)
am 13 ani si sunt din Buzau idei?

6 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

In bazar sunt multe perechi, Top Style, magazinul ala de langa Rebelle(M&G) parca.

| Cryssy a răspuns:

Buna. Si eu sunt din buzau.hee hee .Ai putea sa incerci prin bazar, sau nu stiu, prin mall... uite-te prin oras poate gasesti ceva...

| Ellena a răspuns:

Si eu sunt din Buzau.In bazar cred ca o sa gasesti sau Galleria, Winmark...sigur o sa gasesti

| lippy explică:

Hanna barbera

| anonimus_1623 a răspuns:

Hello.Eu vreau sa-ti ofer un sfat big grinaca iti doresti atat de mult o pereche de blugi strimti poti sa intri in bazar deoarece acest complex comercial este numai de blugi, pantofi si geci in special blugi au orice marime

| anonimus_1623 a răspuns:

Buna. Poti sa intri in bazar deoarece este dedicat blugilor! La revedere!